Одноразові станки для гоління

В даному розділі сайту Ви з легкістю зможете купити одноразовий станок для гоління, вибрати саме той, який Вам потрібен, адже вибір станків як для жінок, так і для чоловіків дуже великий. Не дивлячись на плюси більш звичних станків або безпечних бритв, ми все ж іноді використовуємо і одноразовий станок. У чому ж його перевага? Не потрібно переживати на рахунок часу зміни лез. Адже в разі одноразових Ви знаєте, що поголиться зараз і викинете цю бритву. Ви, можна сказати, заощадите гроші на змінних лезах, і час на самому процесі заміни. Прагніть за швидкістю і швидкістю? В такому випадку, цей розділ і товар в ньому створено саме для Вас.
Тут зібрана велика кількість бритв марки Gillette, відомої своєю якістю. Бритви є жіночі і чоловічі з різним колічесво в одній пачці, що надає Вам вибір, які ж бритви купити.

Якщо Ви переживаєте з приводу доставки, то відкиньте всі погані думки. Інтернет-магазин BritvaMag доставляє одноразові станки для гоління в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Полтаву, Суми, Миколаїв, Львів, Запоріжжя, Херсон, Вінницю, Івано-Франківськ, Чурнігов, Черкаси, Ужгород, Кіровоград, Тернопіль, Чернівці, Рівне, Хмельницький, Луцьк та інші міста України.
Станок одноразовый Gillette Sensor 3, 4 штуки
122 грн.
Нет в наличии
Одноразовый станок серии Sensor 3 с плавающей головкой и 3 лезвиями которые двигаются независимо ..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Переваги
Кращі світові бренди
Кращі світові бренди
Виключно оригінальна продукція
Виключно оригінальна продукція
Швидка доставка
Швидка доставка від 24 до 72 годин
Офіційний дистриб'ютор
Офіційний дистриб'ютор
Підписка

Підпишіться і дізнавайтеся першими про розпродажі і корисні новини!