Набір мила для гоління MUEHLE RS DUO SDSH (2 шт)
Опис Набір мила для гоління MUEHLE RS DUO SDSH (2 шт)
Тверде мило для гоління вважається класикою засобів для догляду за голінням і цінується за свої властивості. Кругові рухи помазка утворюють густу кремоподібну піну, яка залишається стабільною протягом усього гоління. Під час намилювання волосся бороди намокає і готується до ретельного та дбайливого гоління.
Усе мило MÜHLE не містить інгредієнтів тваринного походження і створене за вишуканими рецептами. Вони також особливо екологічні, оскільки мило для гоління MÜHLE упаковане без пластику та надзвичайно економічне. Заспокійливе задоволення на довгі місяці!
Набір RS DUO SDSH складається з двох різних ароматів.
Обліпиха - фруктовий і свіжий. Створена для всіх типів шкіри, ця лінія підтримує регенерацію клітинної структури, діючи як захисне покриття для шкіри. Тут надзвичайно смачна обліпиха, отримана з рослин різних прибережних зон, доповнена свіжими фруктовими нотами лайма й апельсина.
Сандал - тепле і чуттєве. Підходить для нормальної та сухої шкіри. Цінні інгредієнти походять з добірних есенцій східного сандалу. Використовується дорогоцінна ефірна олія, отримана шляхом багатоступеневої дистиляції. Сандал живить і балує шкіру і почуття. З тонкими ароматичними нотами коріандру і зірчастого анісу.
Діаметр мила: 6,5 см.
Висота мила: 2,5 см.
Вага: 65 гр. Х 2 шт.
Вироблено в Німеччині.


