Віск для укладання волосся на водній основі сильної фіксації Aqua Wax 7 Strong Red Bandido, 125 мл
Опис Віск для укладання волосся на водній основі сильної фіксації Aqua Wax 7 Strong Red Bandido, 125 мл
З воском Aqua Wax 7 Strong Red від бренду Bandido легко і просто зробити будь-яке укладання - зачіска буде триматися весь день. Віск зберігає волосся еластичним і надійно фіксує кожне пасмо одночасно. Вітаміни у складі продукту доглядають волосся і дарують натуральний блиск. Приємна текстура та аромат роблять процес створення укладання максимально комфортним. З Aqua Wax 7 Strong Red ви легко створите будь-яку форму і надасте зачісці об'єм, а ваше волосся виглядатиме натурально. Віск підходить для всіх типів волосся будь-якої довжини. Особливо продукт сподобається людям з густим, кучерявим, м'яким або сухим волоссям. За допомогою Aqua Wax 7 Strong Red ви можете створювати кучері або випрямляти пасма. Засіб не склеює волосся і зберігає його еластичність. Після застосування воску від бренду Bandidoволоси менше електризуватимуться і пушитися. Результат: відмінно зафіксована укладання та еластичні волосся.
Переваги воску для укладання волосся на водній основі сильної фіксації Aqua Wax 7 Strong Red від Bandido:
- Надійне укладання
- Еластичність пасм
- Натуральний блиск волосся
- Легкість у застосуванні
- Приємна текстура та аромат
Спосіб застосування: Розітріть невелику кількість воску в долонях і рівномірно нанесіть на чисте, злегка вологе волосся. Надайте волоссю бажану текстуру та форму.
Склад : AQUA, CETERATH 25, PEG 40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERIN, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, PPG-2 METHYL ETHER, 2 BROMO-2 – NITROPROPANE-1,3 DIOL, IODOPROPYNY.
