Мило туалетне Saponificio Varesino 70th Anniversary Bath Soap 150 грам
Опис Мило туалетне Saponificio Varesino 70th Anniversary Bath Soap 150 грам
Saponificio Varesino 70th Anniversary — це високоякісне натуральне мило з багатогранною композицією аромату, випущене на честь 70-ти річчя італійського бренду. Продукт реалізується в елегантній картонній коробочці, створеній у фірмовій стилістиці Saponificio Varesino.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Для рук, обличчя і тіла. Формула мила дає насичену піну для ретельного очищення шкіри від різного роду забруднень, а також володіє чудовими пом'якшуючими, зволожуючими і антибактеріальними властивостями.
ОПИС ТОВАРУ:
Спеціальне видання мила Saponificio Varesino 70th Anniversary — це ретельно підібрані рослинні інгредієнти, універсальна формула для повноцінного догляду за шкірою і оригінальний аромат, який є сучасною інтерпретацією класичного цитрусового одеколону з вкрапленням цінних порід дерева.
Завдяки складній рецептурі, мило від італійців забезпечує ефективну очистку шкіри і пор. Крім цього, ефірні олії додатково живлять клітини багатьма корисними речовинами, а також підтримують необхідний рівень вологи, знімають втому шкіри і роблять її м'якою та приємною на дотик, таким чином Saponificio Varesino 70th Anniversary є ідеальним рішенням не тільки для очищення тіла, але й для дбайливого догляду за шкірою.
Аромат Saponificio Varesino 70th Anniversary будується за принципом піраміди. У композиції від італійців свіжі цитрусові відтінки плавно розбавляються водними нотами з ніжним вплітанням квіткових акордів. Закінчує аромат деревне серце з додаванням бурштину. Завдяки своїй багатогранності, композиція від Saponificio Varesino надає чудове відчуття свіжості і релаксації після прийому ванни або душу.
ПЕРЕВАГИ:
- Висока якість і натуральний склад
- Очищає, зволожує і пом'якшує шкіру
- Нейтралізує активність бактерій і мікробів
- Спеціальне ювілейне видання від Saponificio Varesino
- Підходить для всього тіла / всіх типів шкіри
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Змочіть мило теплою водою і нанесіть піну легкими масажними рухами на вологу шкіру, після цього ретельно змийте залишки речовини.
СКЛАД: Sodium Cocoate, Potassium Stearate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Rapeseedate, Sodium Sunflower Seedate, Aqua/Water/Eau, Balanites Rox-burghii (Desert Date) seed oil *, Fraxinus Ornus (Manna Ash) Sap Extract, Erythritol, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Ricinus Communis Oil, Galac-toarabinan, Sucrose Cocoate, Shorea Stenoptera Seed Butter, Par-fum/Fragrance, Hydrogenated Castor Oil, Copernica Cerifera Cera, Maca-damia Ternifolia Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Oryza Sativa (Rice) Starch, Xanthan Gum, Glycerin, Stearic Acid, Sodium Chloride, Tocopheryl Acetate, Vitis Vi-nifera (Grape) Seed Oil, Sodium Gluconate, Citric Acid Alpha Isomethyl Io-none, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limo-nene. * BIO

